Loading...

Kávové předplatné 2024

2 000 7 500 

Pravidelný příděl té nejlepší kávy široko daleko. To není sen, to je naše Kávové předplatné! Na začátku každého měsíce příštího roku se můžeš těšit na zásilku s jednou z 12 výborných světových káv od Mexika až po Sumatru, vždy krásně voňavou, čerstvě upraženou v Lexa Coffee.

Pokud chceš předplatné někomu věnovat k Vánocům, můžeš zvolit možnost doručení lednové kávy už v prosinci, aby obdarovaný nedostal jen kus papíru. K dispozici jsou také různé gramáže a způsoby umletí – vše si vyber podle sebe!

Product total
Options total
Grand total
Loading...

Popis

Kávové předplatné zahrnuje 12 výběrových káv z Jižní a Střední Ameriky, Asie a Afriky. Předplatitelé si mohou vybrat, zda kávu chtějí dostávat v zrnkové či mleté podobě a také velikost jednotlivých balení (250 g, 500 g nebo 1 000 g). Platí se předem. Po zaplacení objednávky zašleme na uvedený e-mail potvrzení objednávky a daňový doklad.

Pražit a odesílat budeme vždy první týden v měsíci, a to buď přímo na adresu předplatitele, nebo na libovolnou pobočku Zásilkovny. Případně bude káva připravena k osobnímu odběru u nás v pražírně. Součástí první zásilky bude přehledná brožura s informacemi o každé kávě.

V průběhu předplatného lze změnit doručovací adresu. Stejně tak je možné na konkrétní měsíc zažádat o jiný termín doručení (např. z důvodu odjezdu na dovolenou). V takových případech prosíme o komunikaci prostřednictvím e-mailu.

Pokud předplatné slouží jako vánoční dárek, lze zvolit možnost doručení lednové kávy už v prosinci, a to na jinou adresu než zbylých 11 káv – první kávu obdrží zákazník (aby ji mohl darovat), ostatní kávy už budou doručeny přímo obdarovanému. V tomto případě prosíme o uvedení adresy pro doručení první kávy do poznámky k objednávce.

Seznam káv:

Leden – Dominican Republic washed Arabica, San José de Ocoa, Finca Ibonna

Únor – El Salvador microlot washed Arabica Pacamara, SHG EP, Finca Las Mercedes

Březen – Sumatra Grade 1, Ari Aras Awali Women’s Coop, Organic

Duben – Ethiopia washed Arabica Sidamo Grade 1, Fairtrade, Organic

Květen – Peru washed Arabica Amazonas APROEXPORT Grade 1, Organic

Červen – Guatemala washed Arabica SHB EP Genuine Antigua, Finca San Sebastian

Červenec – Tanzania washed Arabica AA+/AB+, Glanmalure Estate

Srpen – Costa Rica Arabica SHB EP, Solis & Cordero, Villa Sarchi, Las Torres, SF-03, Yellow Honey

Září – Kenya washed Arabica AA Plus Kijani Kiboko

Říjen – Mexico washed Arabica Especial, Cafe de Mujeres, Chiapas

Listopad – India washed Plantation A, Organic

Prosinec – Nicaragua natural SHG EP Red Catuai, Finca Alejandrita

Další informace

Hmotnost 1 kg