Loading...

Plecháček Lexa coffee

200 

Loading...

Popis

Pojďte si připomenout staré dobré časy, ke kterým neodmyslitelně patřily staré plecháčky. Ty byly nedílnou součástí například dětských táborů, ale i turistických výletů či inventář každé chaty nebo chalupy. My pro vás máme tento plechový hrneček v modernějším a však stále v nostalgickém pojetí.  Ať s ním vyrazíte na výlet tuzemský nebo zahraniční, nebo si z něj jen doma dáte kakao, čaj, kávu, zaručeně budete mít jedinečný originál. Originálním dárkem můžete překvapit také své blízké, kamarády a přátele.

Nostalgický plechový hrneček o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný povrch je téměř nerozbitný.

Jelikož se jedná o smaltovaný hrneček, můžou se na jednotlivých kusech objevit nerovnosti, nebo lehké oděrky. V tomto případě nejedná o vadu produktu, ale o standartní výrobek.

UPOZORNĚNÍ – Kupující bere na vědomí, že
– výrobky jsou ruční práce a každý je originál. Může se v malých detailech lišit od vyobrazení a popisu jak v náhledu, tak od vzorku (barvy, umístění, vady a jiné ).
– PLECHÁČKY JSOU VODIVÉ, PO NALITÍ HORKÉ VODY PÁLÍ !
– PLECHÁČKY MAJÍ MALOU DÍRKU V UCHU VE VNITŘNÍ ČÁSTI SMĚREM
K PLECHÁČKU. JE TO Z TECHNOLOGICKÝCH DŮVODŮ PŘI SMALTOVÁNÍ.
Potvrzením náhledu a objednávky kupující souhlasí s výše
uvedeným.
Na barevné glazury neposkytujeme záruku na mechanické poškození,

Smaltované hrnky nejsou vhodné do mikrovlnné trouby.

Hrnky jsou vhodné  do myčky i na otevřený oheň díky technologii vypálení při 800°C oproti standardním 200°C zajistí, že motiv zůstane neponičený.

Další informace

Hmotnost 0.2 kg