Loading...

Brewista 1,2 l elektrická

2 300 

Inovativní design, praktické funkce a kvalitní zpracování. To vše se snoubí v konvici Brewista Stout Spout™. Otevřené hrdlo je vždy připravené pracovat a jeho revoluční otevřený tvar garantuje precizní nalévání vody při každém cuppingu. Vodu jednoduše ohřejete i pomocí přednastavených režimů.

Dostupné na objednávku

Loading...

Popis

Nadupaný stroj

Brewista Stout Spout je skvěle vybavenou konvicí. Teplotu nastavíte stiskem jediného tlačítka a nejoblíbenější volby si můžete rovnou uložit. Pokud chcete mít vodu ohřátou na přesný čas, stačí vybrat funkci AutoStart a už se nemusíte o nic starat. Brewista Stout Spout™ umí udržet požadovanou teplotu až jednu hodinu. A dokonalý přehled o všem, co se v konvici děje, máte na digitálním displeji.

Inovativní hrdlo

Revoluční tvar hubice zajistí, že voda vytéká rovnoměrně a maximálně přesně. Otevřené hrdlo a rychlé nalévání vody z ní dělají ideálního pomocníka pro cupping. Konvice je skutečný dříč vždy připravený k práci.

Pohodlná manipulace

Brewista Stout Spout™ dobře sedne do ruky díky ergonomicky tvarovanému držadlu, a to i přes úctyhodný objem 1,2 litru. Práci usnadňuje také kruhová základna, při manipulaci neruší žádný kabel a konvice se na místo vrací skutečně hladce. Spolehnout se můžete na kvalitu zpracování, broušený nerez a trvanlivé plasty, s nimiž vám bude konvice dlouho sloužit.

Digitální cuppingová rychlovarná konvice Brewista Stout Spout™ v kostce:

  • Revoluční tvar hrdla s přesným a rychlým naléváním
  • Vyvinutá speciálně pro potřeby cuppingu kávy
  • Velkorysý objem 1,2 litru
  • Automatické ohřátí vody na požadovaný čas
  • Stálá teplota po 1 hodinu
  • Možnost uložit zvolené teploty
  • Trvanlivé provedení z kvalitních materiálů

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Brewista 1,2 l elektrická“