Loading...

Fellow Prismo pro AeroPress

750 

Jen 1 skladem

Loading...

Popis

Máte dojem, že v přípravě kávy pomocí populárního Aeropressu už není co vymyslet?

Kávoví inovátoři Fellow připravili inovativní produkt, který se šroubuje na Aeropress. Kompaktní nástavec Fellow Prismo je vybavený velmi jemným sítkem s otvory o průměru 70 mikrometrů. Tato jemnost umožní propustit do šálku více olejnatých složek než papírový filtr.

Dle návodu Vám Prismo umožní připravit kávu, která Vám bude připomínat italské espresso – avšak o espressu jako takovém hovořit nelze, jednoduše nevytvoříte tlak 9 barů. I tak si troufáme tvrdit, že toto rozšíření je produktem, který stojí za to. Navíc je nesrovnatelně levnější než espresso stroje. S touto vychytávkou uděláte i americano, ledovou kávu, či dokonce čaj.

Vychytávkou je přetlakový ventilek, který brání i prokapávání kávy přes filtr ještě před přípravou. Malé rozměry a nízká hmotnost adaptéru Vám jistě nebudou komplikovat cestování a vy si tak můžete vychutnat skvělou kávu i na cestách. Perfektní je i úklid, ale to se u AeroPressu dalo čekat.

Konstrukce

Prismo je tvořeno plastovým šroubovacím mechanismem, který najdeme u originálního Aeropress sítka. Jemný nerezový filtr o průměru otvorů 70 mikrometrů je opatřený těsněním, které přesně dosedne na Aeropress a plastový nástavec brání jeho prohnutí při stlačení pístu. Malý ventilek drží kávu v Aeropressu do doby než začnete s filtrací.

Obsah balení

  • Nástavec
  • Nerezové sítko
  • Návod k přípravě v ČJ a AJ
  • Aeropress NENÍ součástí balení

Použité materiály

  • tělo – polypropylen
  • těsnění – silikon
  • sítko – nerezová ocel

Další informace

Hmotnost 0.065 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Fellow Prismo pro AeroPress“