Loading...

Hario Filter-in coffee bottle hnědá pro Cold Brew

700 

Bezstarostné lahvové cold brew

Japonským kávovým inovátorům z Haria se do hledáčku dostala samozřejmě i příprava kávy za studena.  V jedné praktické lahvi na přípravu cold brew vás tak čeká jejich typické prolnutí praktičnosti a krásného vzhledu.

Jen 1 skladem

Loading...

Popis

Filter-In – Hario hnědá láhev na Cold Brew

  • ✓ Snadná příprava kávy za studena = Cold Brew
  • ✓ Na Cold Brew v objemu 0,65 l pro cca 5 porcí
  • ✓ Kvalitní výroba japonských sklářských mistrů
  • ✓ Láhev odolá teplu, chladu, myčce i drobným nehodám
  • ✓ Vkládací znovupoužitelný mikrofiltr na kávu
  • ✓ Pohodlná příprava a rychlá údržba
  • ✓ Spousty možností dalšího využití např. Cold Brew Tea

Hnědá Hario Cold Brew bottle s filtrem

Super snadná příprava ledové kávy začíná výběrem praktické výbavy. Ve skvělé použitelnosti tato Cold Brew láhev od Hario vyniká. Je vychytaná po všech stránkách. Od přípravy, servírování až po údržbu.

Za vynikající kvalitou výrobku je podepsána japonská sklářská firma Hario, která je v kávovém světě již desítky let zvučným jménem. Cold Brew láhev je vyrobena z žáruvzdorného vysoce odolného skla. Zátka a vrchní neklouzavá část láhve je ze silikonu. Filtr na kávu z polyesteru se úplně snadno čistí a je znovupoužitelný na další a další radost z osvěžujícího Cold Brew Coffee.

Jak se v Hario Filter-In Cold Brew připravuje

První si umelte kávu na větší hrubost. Taková hrubost mletí vám připomene strukturou cukr krupice nebo jemný písek. Na celý objem lahve cca 700 ml budete potřebovat 55 g namleté kávy.

Teď už jen vše zkompletovat. Kávu do filtru – ten uzavřít a nasadit na silikonový uzávěr. Skrze otevřené hrdlo láhve načepujte dovnitř studenou vodu a láhev zazátkujte. Už jen protřepat, nemíchat… a po 8 hodinách v lednici filtr s lógrem vyndat. Výsledných cca 650 ml nádherně vonícího Cold Brew je připraveno k servírování. Nechte si chutnat!

Další informace

Hmotnost 0.6 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Hario Filter-in coffee bottle hnědá pro Cold Brew“