Loading...

Hario Skerton PRO

1 350 

Jen 1 skladem

Loading...

Popis

Jednoduchý, elegantní a přitom mimořádně praktický a kvalitní, takový je ruční mlýnek na kávu Hario Skeron PRO z dílny japonské značky Hario. Tento mlýnek má několik pro, díky kterým se pro koupi rozhodnete velice rychle.

Mlýnek se díky  ergonomickému tvaru velice snadno drží v ruce a mletí je tak velice pohodlné. Spodní část mlýnku je vybavena protiskluzovou podložkou z odolné pryže, která zajistí, že Vám  mlýnek při mletí nebude skákat  ani na kluzkém povrchu. Průhledná skleněná nádobka na mletou kávu je vybavena víčkem, takže ji můžete využít pro uskladnění kávy pro pozdější použití. Vejde se do ní až 100g kávy. U Skertonu PRO jistě potěší i silikonová obruč v místě uchopení mlýnku, která dělá mletí pohodlnější.

Mlecí mechanismus je vyroben z keramiky, a je velice snadno omyvatelný. Velkým plusem této novější verze mlýnku je pohodlnější ovládaní hrubostí mletí ze spodní části mlecího ústrojí a to pouze otáčením matice buď po nebo proti směru hodinových ručiček.

Dalším bonusem je zakončení páčky šestihranem (minulá verze měla pětihran, který při opravdu dlouhém používání vykazoval opotřebení).

Stejně jako ostatní výrobky Hario je i mlýnek Skerton PRO vyroben z kvalitní nerezové oceli a je zde vysoký podíl ruční práce.

Nyní v elegantním černém provedení.

Výška: 18 cm
Průměr těla: 9,5 cm

Další informace

Hmotnost 0.66 kg
Rozměry 10 × 18 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Hario Skerton PRO“