0

UPOZORNĚNÍ: Z důvodu cesty na kávové plantáže do Rwandy neodesíláme od 8. 5. do 3. 6. žádné objednávky.

Lexa Coffee je pražírna výběrové kávy z Orlických hor. Sídlíme jen pár minut chůze od přehrady Pastviny a nedaleko dalších turisticky oblíbených cílů, jako je Zemská brána či dělostřelecká tvrz Bouda.

Pravidelně dovážíme výběrovou kávu arabika z Brazílie, Hondurasu, Indonésie, Kolumbie a Papuy Nové Guiney. V naší nabídce se ale objevují limitky i z dalších afrických, latinskoamerických a asijských zemí. Máme jak zrnkovou, tak mletou kávu, a to v 250g, 500g a 1000g baleních.

Všechny úkony od pražení přes balení až po prodej a administrativu probíhají v prostorách pražírny kávy Lexa Coffee v Pastvinách. Můžeš se tu za námi zastavit pro osobní doporučení, výbornou kávu s sebou do kelímku i balení na doma.

Interiér pražírny kávy Lexa Coffee.
Pražírna kávy Lexa Coffee nabízí zrnkovou i mletou kávu z pěti zemí.

Nejen výběrová káva ­– konvičky, mlýnky, termohrnky

Kromě kávy od pečlivě vybraných farmářů nabízíme také zařízení pro alternativní způsoby přípravy, s nimiž si i na túrách po horách nebo při kempování u rybníka uvaříš nápoj jako ze své oblíbené kavárny. Máme mimo jiné překapávače na kávu, french pressy na kávu a moka konvičky.

Oblíbenými položkami jsou i mlýnky na kávu, termohrnky na kávu a další příslušenství pro opravdové fajnšmekry. To všechno od těch nejkvalitnějších výrobců. Pro přípravu té nejlepší zrnkové kávy to totiž chce ty nejlepší nástroje. 🙂

Merch – trička a kšiltovky Lexa Coffee

Speciální kategorií značky Lexa Coffee je merch. Nejde ale o ledajaké módní kousky s naším logem, nýbrž o dámská a pánská trička a kšiltovky s originálním potiskem inspirovaným umístěním pražírny v pohraničním pásu Orlických hor. Vybrat si můžeš z několika barev a velikostí ve špičkovém provedení.

Projdi si e-shop nebo se zastav osobně! Naše pražírna kávy má pro tebe otevřené dveře každý den od 8:30 do 17:00

Napsat komentář

0
    0
    Košík je prázdnýNakupovat