Loading...

Rhinowares Compact New

1 350 

Loading...

Popis

Mlýnek na kávu Rhinowares Compact New

Ruční mlýnek na kávu australské značky Rhinowares vás potěší precizností svého provedení, praktičností i elegantním designem. Jedná se o nejlepší a nejpevnější ruční mlýnek na kávu v této cenové hladině.

Díky tělu, které je kompletně vyrobeno z nerezové oceli je mlýnek neuvěřitelně odolný a nebude mu vadit ani nešetrné zacházení. Z tohoto důvodu je perfektní volbou pro všechny cestovatele, kteří chtějí mlýnek, který je skladný, bytelný a k tomu dobře propracovaný.

Mlýnek si také zamilují všichni, kdo propadli chuti kávy z Aeropressu. Součástí mlýnku je i adaptér, díky kterému mlýnek přesně zapadne do Aeropressu a můžete tak kávu namlet přímo do kávovaru. Spojení mlýnku Rhinowares Compact s Aeropressem vytváří perfektní cestovní dvojku 🙂

Mlecí kameny mlýnku Rhinowares Compact jsou vyrobeny z keramiky a jejich kónický tvar a ostrost zajišťují čisté přesné mletí, dlouhou životnost a snadné čištění. Hrubost je velmi snadno nastavitelná pro různé druhy přípravy kávy.

Velkou výhodou mlýnku je masivní klička, která perfektně padne do ruky a při mletí dobře drží na mlýnku.

Mlýnek se snadno čistí a zabraňuje statické elektřině.

Praktickým doplňkem mlýnku je i ochranný cestovní obal se stahovací šňůrkou, díky kterému je cestování s mlýnkem ještě příjemnější.

Výška: cca 14cm

Kapacita: cca 21–23 g

Materiál: nerez

Nejnovější model má několik vylepšení: nový styl šestihranného uchycení rukojeti pro hladší mletí, lépe držící spodní nádoba.

Další informace

Hmotnost 0.35 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Rhinowares Compact New“