Loading...

Timemore Chestnut C2 Fold – šedý

1 750 

Jen 1 skladem

Loading...

Popis

Timemore Chestnut C2 Fold je nový nový model, který je vylepšenou verzí mlýnku Timemore C2. Nejenže skvěle vypadá, ale je také vybaven sklopnou rukojetí přizpůsobenou pro snadné přenášení. Při použití si všimnete, že mlýnek rychle a pohodlně mele.

Mlýnek je vyrobený ze slitin hliníku s příměsí polykarbonátů. Díky tomu je mlýnek odolný a zároveň lehký. Strukturovaný povrch zajistí, že vám mlýnek nebude padat z ruky a mletí bude pohodlné. Mlýnek je vybaven precizními ocelovými kameny, které umožňují vysokou přesnost a konstantnost mletí. Hrubost je snadno nastavitelná otočnou kličkou zespodu mlýnku, po směru hodinových ručiček pro jemnější mletí, nebo proti směru pro hruběji namletou kávu.

Vnitřek mlýnku, který je vyroben z celokovového těla s plastovými prvky, obsahuje dva 38 mm kónické mlecí kameny vyrobené z tvrzené oceli a jsou připevněny k osičce pomocí dvou ložisek. Zespodu je na tělo připojena celokovová nádoba pro namletou kávu, kterou můžete snadno připevnit k mlýnku pomocí závitu po několika otočeních. Na horní straně je potom k mlýnku připevněna robustní klička s plastovým víčkem.

Balení obsahuje látkový obal s oddělenými částmi, takže se nemusíte obávat poškrábání.

Objem zásobníku: 25g kávy
Kameny: ocelové, konické 38 mm
Počet úrovní mletí: 36
Materiál: hliník, plast, nerezová ocel
Výška: 16 cm
Průměr: cca 5 cm
Váha: 0,465g

 

Další informace

Hmotnost 0.635 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Timemore Chestnut C2 Fold – šedý“